LAVOVI U BANANI / Francuski velikan prokockao Ligu prvaka

Odigravši samo 1:1 na Gerlandu protiv Bresta. Lyon je praktički ispao iz utrke za plasman u Ligu prvaka. PSG je na gostovanju pobijedio Valenciennes 4:3 i bodovno se izjednačio sa Montpellierom na vrhu ljestvice.

6.5.2012.
23:55
PIXSELL

U susretu 36. kola francuskog prvenstva PSG je uspješno odradio gostovanje kod Valenciennes te se pobjedom 4:3 bodovno se izjednačio sa Montpellierom na vrhu ljestvice.

Međutim, Montpellier ima utakmicu manje, u ponedjeljak ga očekuje neugodno gostovanje kod Rennesa.

PSG je stigao do pobjede premda je nakon jedanaest minuta gubio 0:2, međutim već do konca poluvremena Parižani su uspjeli okrenuti rezultat, a potom u nastavku potvrditi pobjedu.

Strijelci za PSG bili su Nene (15), Maxwell (40), Matuidi (45) i Menez (58), dok su golove za domaći sastav zabili Aboubkar (8), Gomis (11) i Cohade (80).

Lyon je odigravši samo 1:1 na Gerlandu protiv Bresta praktički ispao iz utrke za plasman u Ligu prvaka.

Lavovi sada imaju samo teoretske izglede za osvajanje trećeg mjesta na kojem se nalazi Lille sa osam bodova više, a do konca prvenstva još su tri kola.

Dejan Lovren nije nastupio za Lyon zbog ozljede.