pobjeda nad vallecanom / Duje Čop pobjedničkim pogotkom u 87. minuti izvukao Malagu iz zone ispadanja

Rayo je vodio od 6. minute pogotkom Javia Guerre, a izjednačio je Charles (59). Malaga se pobjedom makla iz zone ispadanja, sada je 16. s 14 bodova, dok je Rayo ostao 18. s istim brojem bodova

13.12.2015.
16:41

Hrvatski reprezentativac Duje Čop zabio je svoj prvi, a ujedno i pobjednički gol za Malagu koja je u gostima s 2-1 slavila protiv Rayo Vallecana u utakmici 15. kola Primere.

Čop je postigao najvažniji pogodak otkad je prešao u Malagu u samoj završnici susreta, u 87. minuti. Rayo je vodio od 6. minute pogotkom Javia Guerre, a izjednačio je Charles (59). Malaga se pobjedom makla iz zone ispadanja, sada je 16. s 14 bodova, dok je Rayo ostao 18. s istim brojem bodova.