Senzacija na Old Traffordu / Drugoligaš izbacio Manchester United!

Engleski drugoligaš Crystal Palace je na Old Traffordu šokirao engleskog prvaka te slavljem 2:1 nakon produžetaka izbacio Manchester United iz Carling kupa.

1.12.2011.
10:06
AP

Darren Ambrose je iznenadio domaće navijače u 65. minuti kada je postigao gol za goste sa 35 metara.

Prednost Crystal Palace  je trajala samo tri minute, a onda je Talijan Federico Macheda izjednačio iz kaznenog udarca koji je dosuđen na njemu nakon prekršaja kapetana gostiju Patrick McCarthy.

Pobjednički zgoditak za engleskog drugoligaša u osmoj minuti prvog produžetka zabio je Glenn Murray na dodavanje Ambrosea.

Crystal Palace, kojem je ovo četvrti nastup u polufinalu Carling Cupa, za finale će se u siječnju boriti protiv Cardiff Cityja.

U drugom polufinalu će zaigrati Manchester City i Liverpool, koji su u gostima svladali Arsenal, odnosno Chelsea.