drugi nastup u mls-u / Drogba upisao hat-trick: 'Nagrada za igrača utakmice koju sam dobio pripada navijačima'

'Publika je bila fantastična, a nagrada za igrača utakmice koju sam dobio pripada navijačima', rekao je Drogba

6.9.2015.
12:02
AP Images

Bivši napadač Chelseaja 37-godišnji Didier Drogba u svom drugom nastupu u Američkoj nogometnoj ligi (MLS) upisao je hat-trick za pobjedu svog Montreal Impacta protiv Chicago Firea 4-3.

Drogba je u 27. minuti doveo u vodstvo Montreal. Nakon toga su gosti iz Chicaga preokrenuli rezultat, da bi 61. minuti Drogba donio izjednačenje 3-3, a u 65. je pogodio za pobjedu 4-3.

"Publika je bila fantastična, a nagrada za igrača utakmice koju sam dobio pripada navijačima", rekao je Drogba, koji je jedan gol postigao lijevom, drugi desnom nogom, te jedan glavom.