KARLO VELIKI / 'Div sa Šalate' sredio braću Bryan

Hrvatski tenisač, koji na ATP turniru u Delray Beachu igra u paru s Nijemcem Frankom Moserom, plasirao se u polufinale nakon pobjede nad prvim nositeljima, braćom Mikeom i Bobom Bryanom sa 4:6, 6:4, 10:4.

2.3.2012.
9:23

Prva dva seta su bila izjednačena, u prvom su Amerikanci bili bolji, dok su drugi set dobili Ivo Karlović i Frank Moser.

U trećem odlučujućem setu naš tenisač i njegov njemački partner potpuno su nadigrali američki par. U meču su Karlović i Moser realizirali 63 poena, što je dva više od protivnika.

U polufinalu hrvatskog tenisača i njegovog partnera Mosera očekuje susret protiv Slovaka Michala Mertinaka i Brazilca Andrea Saa, koji su sa 7:6 (4), 6:4 pobijedili četvrte nositelje Xaviera Malissea i Juliana Knowlesa.