DINAMO JE IMAO SREĆE: / Albanci su grubo oštećeni, sudac im je poništio čisti gol

Albanski Skenderbeu grubo je oštećen na Maksimiru, gostima je u 10. minuta poništen, pokazalo se, čisti pogodak u prvoj utakmici dogravanja za ulazak u skupinu Europske lige.

17.8.2017.
20:32

UŽIVO, DINAMO SE ISKUPLJUJE U NASTAVKU: Albanci šokirali Maksimir, a trebalo je biti i 2:0 za goste

Zaleđa nije bio. Sporne su dvije situacije, ali sve je čisto. Gvazaj je prvo proigrao Vangjelija i tu nije bilo nedozvoljene pozicije.

Zatim je Vangjeli poslao paralelnu loptu prema sredini gdje je bio Latifi koji je iz blizine pogodio mrežu. Zaleđa nije bilo jer je Filip Benković potrčao za Vangjelijem. Albanci su oštećeni, a kasnije je Latifi, iz slične akcije doveo Skenderbeu u vodstvo u Maksimiru.