NADIGRAO IH ZADAR / Dinamo doživio prvi poraz u prvenstvu

U utakmici 11. kola Prve hrvatske nogometne lige Zadar je pobijedio Dinamo sa 2-1 . Utakmica je odigrana na stadionu Stanovi pred 3.000 gledatelja, a sudio je Andrej Burilo iz Osijeka. To je prvi poraz Dinama u ovoj sezoni.

14.10.2011.
20:37
PIXSELL

Dinamo je u utakmici 11. kola Prve hrvatske nogometne lige izgubio 2-1 od Zadra. Ujedno je to i prvi poraz Dinama u ovoj sezoni.

Modri su poveli zgoditkom Beqiraja u 15. minuti, no domaćini su izjednačili u 39. minuti pogotkom Begonje. Konačnih 2-1 za Zadar postigao je Santini u 56. minuti.

Utakmica je odigrana na Stanovima pred tri tisuće gledatelja, a sudio je Andrej Burilo iz Osijeka.

U drugoj utakmici na Maksimiru su Lokomotiva i Slaven Belupo odigrali 0-0. U subotu i nedjelju se igraju preostale utakmice 11. kola HNL-a.