UVJERLJIV NASTUP CHELSEAJA / Diego Costa zabio u debiju, nastupio Didier Drogba

19.8.2014.
7:28
AP

BURNLEY - U posljednjem susretu prvog kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na gostovanju pobijedio Burnley 3-1, a sva četiri gola pala su u prvom poluvremenu.

Povratnik u elitni razred engleskog nogometa nakon 33 godine poveo je golom ScottaArfielda u 14. minuti, no 'Bluesi' su do konca prvog dijela okrenuli rezultat s tri gola.

Strijelci su bili DiegoCosta (17), koji je ovoga ljeta stigao iz Atletico Madrida, te Andre Schürrle (21) i BranislavIvanović (34). Odličnu partiju pružio je i bivši igrač Arsenala i Barcelone CescFabgregas koji je asistirao za drugi i treći pogodak.

Burnley - Chelsea, Didier Drogba

Za Chelsea je nastupio i DidierDrogba koji se nakon dvije godine vratio među 'Bluese'. Drogba je igrao za londonski klub od 2004. do 2012. postigavši 157 golova u 340 nastupa.