Das ist Bajern! (VIDEO)

Bavarci ubedljivi na gostovanju Arsenalu sa 3:1

19.2.2013.
22:40

Fudbaleri Bajerna savladali su u Londonu ekipu Arsenala sa 3:1 (2:0) u osmini finala Lige šampiona. U drugom susretu večeri Porto je na svom terenu bio bolji od Malage minimalnim rezultatom 1:0(0:0).

Bavarci su od samog početka meča imali terensku inicijativu, a do prvog gola došli su već u sedmom minutu kada je Toni Kros. Prednost gostiju udvostručio je Tomas Miler u 21. minutu nakon kornera sa desne strane.

Lukas Podolski je golom u 55. minutu najavio uzbudljivo drugo poluvreme, ali gosti su ipak došli do novog gola u 77, a strelac je nakon centaršuta Filipa Lama sa desne strane bio Mario Mandžukić.

szólj hozzá: Porto vs Malaga 1:0 MATCH HIGHLIGHTS

U drugoj utakmici Lige šampiona u Lisabonu Porto je minimalnim rezultatom slavio protiv Malage.

Strelac jedinog gola bio Žao Mutinjo u 56. minutu, a portuglaska ekipa je mogla u još par navrata do gola.

Liga šampiona:

Utorak:

Porto – Malaga 1:0 (1:0) (Mutinjo 56)

Arsenal - Bajern 1:3 (0:2) (Podolski 55 - Kros 7, Miler 21, Madžukić 78)

Sreda – 20.45: Milan – Barselona Galatasaraj – Šalke

Utorak, 12. februar: Seltik - Juventus 0:3 (0:1) Valensija - Pari Sen Žermen 1:2 (0:2)

Sreda, 13. februar:

Real Madrid – Mančester junajted 1:1 (1:1) Šahtjor – Borusija Dortmund 2:2 (1:1)