DAJTE IM TAJ LEICESTER: / Nakon tri utakmice bez gola, Arsenal zabio dvaput u 88 sekundi

Nogometaši Arsenala su na gostovanju kod Bournemoutha slavili s 2:0 u 25. kolu Premier lige. Prva je to pobjeda Wengerove momčadi nakon četiri utakmice.

7.2.2016.
16:36

"Lisice" su na 53 boda, po 48 imaju Tottehnam i Arsenal, bod manje Manchester City. Arsenalov golgeterski post trajao je tri utakmice, čak 328 minuta, a onda je Wengerova momčad zabila dva puta u 88 sekundi.

Strijelci Özil i Oxlade-Chamberlain

Mrežu domaćina načeo je Mesut Özil u 23. minuti, da bi u 25. Oxlade-Chamberlain postavio konačni rezultat. Istog suparnika, Bournemouth, Arsenal je pobijedio kod kuće 28. prosinca, na Emiratesu je bilo 2:0 za momčad Arsenea Wengera.

"Topnici" su se razbudili na vrijeme, u sljedećem kolu čeka ih veliki okršaj protiv Leicestera.