Pobjeda na domaćem terenu / Chelsea sjajnim pogotkom do osmine finala

Momčad Josea Mourinha rutinski je izborila pobjedu, a jedini zgoditak na utakmici postigao je Brazilac Oscar u 28. minuti. Gledatelji i igrači su na početku utakmice Mourinhu čestitali rođendan.

26.1.2014.
19:17
John Walton/Press Association/PIXSELL

Nogometaši Chelsea plasirali su se u peto kolo engleskog FA Cupa svladavši na svom Stamford Bridgeu Stoke City s 1-0.

Trećeligaš Sheffield United i Fulham su odigrali 1-1, pa će se novi dvoboj igrati u Londonu.Iako su veći dio drugoga poluvremena igrali s desetoricom Sheffield United je uspio ostati neporažen kod kuće, poveli su zgoditkom Chrisa Portera (31), da bi za Fulham izjednačio Kolumbijac Hugo Rodallega u 75. minuti. Sheffield United je čak četiri puta u povijesti osvajao FA Cup, a sada su jedina momčad u natjecanju koja nije iz Premijer ili Druge lige.