POBIJEDIO 2-1 / Chelsea jači od Uniteda na Old Traffordu

Pobjedom 2-1 u gostima kod Manchester Uniteda, Chelsea se probio na vrh ljestvice engleskog Premier Leaguea i tako opovrgnuo pomalo bahate najave iz Uniteda da im ozljeda Waynea Rooneya ne može poremetiti planove.

3.4.2010.
14:02

Prvi je gol za goste na Old Traffordu postigao Joe Cole u 20. minuti, nakon čega je utakmica protjecala bez zgoditaka do gotovo same završnice.

U drugom poluvremenu vodstvo za Chelsea povećao je Didier Drogba (79) i činilo se da je stvar riješena, no već dvije minute kasnije Crveni su se vragovi vratili u igru zgoditkom Machede.

No, to je bio i posljednji gol u utakmici koja je završila s rezultatom 2-1 za goste.

Na ljestvici Chelsea vodi sa 74 boda, dok je Manchester United pao na drugu poziciju i trenutno ima 72 boda. Slijede Arsenal (68), Tottenhma (58) i Manchester City (56).

U videoprilogu pogledajte golove s derbija na Old Traffordu.