kek ponosan / 'Čestitam igračima, odigrali smo odličnu europsku sezonu'

Riječani su se minimalnim porazom 0-1 u Andaluziji oprostili od Europe. Ipak, učinili momci s Kvarnera uzdignute glave, a ponosan je bio i njihov trener Matjaž Kek.

12.12.2014.
8:20
Nel Pavletic/PIXSELL

Minimalnim porazom od 0-1 od Seville u Andaluziji Rijeka se oprostila od Europe za ovu sezonu.

Vidjeli smo jučer dva različita izdanja Riječana, ono iz prvog poluvremena, u kojem su teško odgovarali na kombinatornu igru Seville i bili orijentirani uglavnom na obranu vlastitih vrata, i sasvim drukčije u nastavku, s puno višom razinom igre i prava je šteta što što brojne prilike nisu okrunili pogotkom i zakomplicirali utakmicu.

Zadovoljan je nastupom svojih igrača bio i trener Matjaž Kek.

''Čestitke Sevilli na pobjedi i prolasku u daljnji krug. Teška utakmica za nas, znali smo što nas čeka na Pizjuanu jer nije lako igrati protiv ovako kvalitetne momčadi. U ovakvim utakmicama moraš iskoristiti ono malo prilika, imati sreće. Ipak, želim čestitati svim igračima i svima u klubu na odličnoj europskoj sezoni. Za nas danas je ovo bio pogled prema kvaliteti europskog nogometa u kojem Sevilla spada u sam vrh'', zaključio je Slovenac.