BUDIMIR BRILJIRAO, MALLORCA OSVOJILA VAŽAN BOD: / Hrvatski napadač prvo izborio jedanaesterac pa pogodio za remi

15.12.2019.
16:31
REX / Shutterstock Editorial / Profimedia

Nogometaši španjolskog prvoligaša Mallorce odigrali su 2:2 na gostovanju kod Celte, a vrlo zapaženu ulogu u tom susretu imao je hrvatski napadač Ante Budimir.

Celta je prva povela, u 20. minuti preko Rafinhe, a 13. minuta kasnije Budimir je izborio jedanaesterac iz kojeg je Salva Sevilla poentirao za izjednačenje.

U drugom dijelu Celta je ponovno stigla u vodstvo. Zabio je Iago Aspas u 50. minuti iz jedanaesterca, a vrijedan bod Mallorci donio je Budimir u 83. minuti.

Iznad zone ispadanja

To je bio šesti pogodak Budimira u španjolskoj Primeri ove sezone.

Nakon 17 odigranih utakmica Mallorca je 17., a Celta 18., u zoni ispadanja, na tablici Primere.