NEVJEROJATNI GAFOVI / Blamaža slovenskog vratara hit na internetu!

U dvoboju slovenske lige Koper je porazio Rudar 4:1, a tragičar utakmice bio je Alen Pašagić, vratar poražene momčadi, koji je u prvom dijelu primio čak tri tragikomična pogotka!

13.5.2013.
10:34

Predstavu koju će dugo pamtiti i koja mu je osigurala 'slavu' na internetu, Alen Pašagić počeo je u 16. minuti kada mu je doslovce kroz ruke prošla lopta nakon mlakog udarca suparničkog napadača Jean-Philippe Mendyja te završila u mreži.

Niti desetak minuta kasnije napamet je bacio loptu do svojeg igrača koju je presjekao suparnik te lakoćom zabio novi pogodak za Koper.

Nastup iz noćne more vratar Rudara je zaokružio nevjerojatnim trećim golom u vlastitoj mreži nakon bezopasnog udarca s 30-tak metara. Pašagić je lakoćom uhvatio loptu i s njom jednostavno ušetao u mrežu!

Uostalom, to morate sami pogledati da biste se uvjerili.