NEVJEROJATNI PREOKRET / Bivši trener Hajduka motivirao igrače za podvig

Nogometaši Lazija, koje trenira Edoardo Reja, bili su na putu da upišu domaći poraz od slabašne Cesene, no čini se da je bivši trener Hajduk u poluvremenu odradio vrhunski govor koji je preokrenuo stvari na terenu.

10.2.2012.
9:29
AP

U susretu 23. kola talijanskog prvenstva Lazio je u Rimu slavio protiv Cesene s 3:2 i probio se na treće mjesto ljestvice Serie A.

Rimska momčad je u ovom susretu napravila pravi pothvat jer je Cesena nakon prvog poluvremena pogocima Mutua (14) i Iaquinte (34. iz jedanaesterca) vodila 2:0, a Laziju je u 33. minuti isključen Konko.

Ne zna se što je Edoardo Reja rekao svojim igračima u poluvremenu, no na travnjak je u nastvaku susreta istrčala jedna silno motivirana domaća momčadi koja je pogocima Hernanesa (53), Lulića (62) i Kozaka (63) preokrenula rezultat.