Gosti zabili autogol / Barcelona uz sudačku pomoć porazila Sociedad

Gosti iz San Sebastiana dugo će pamtiti poraz, pogotovo jer ih je glavni sudac oštetio za čisti jedanaesterac, a zabili su i autogol.

6.2.2014.
8:54
AP

Barcelona i Real Sociedad odigrali su polufinalni ogled španjolskog nogometnog Kupa kralja.

Katalonci su dominirali cijelom utakmicom, ali nisu uspjeli potvrditi svoj plasman u finalu pa je 81% posjeda lopte bilo dovoljno za pobjedu od 2:0.

Sociedad se odlično držao do 43. minute, nakon čega je počela prekretnica okršaja.

Carlos Vela istrčao je kontru pa ga je u kaznenom prostoru srušio Javier Mascherano te umjesto da pokaže na bijelu točku, sudac je pustio da se igra dalje.

Minutu nakon Barca je povela preko Busquetsa.

Inigo Martinez je pretjerao s prigovorima sucu te je Sociedad ostao s igračem manje na kraju prvog poluvremena.

U 60. minuti Sanchez je izbio pred golmana, no pokušaj mu se odbio od stative do Gorke, koji je pokušao ispucati loptu, ali je pogodio svog golmana i lopta je završila u mreži.