BARCA UTRPALA PET GOLOVA I POSLALA PORUKU PSG-U: / Messi zabio strašan gol, legenda na aparatima: 'Zaustavite debatu'

Oduševljen Messijevom predstavom čuveni Gary Lineker napisao je poslije njegovog gola kako više nema rasprave oko toga tko je najveći ikad

13.2.2021.
23:16

Nogometaši Barcelone slavili su u 23. kolu Primere kod kuće protiv Alavesa s 5-1.

Barcelona je u vodstvo doveo Trincao golom u 29. minuti, a na isteku poluvremena na 2-0 je povećao Lionel Messi. U 57. minuti je grešku obrane Barcelone kaznio Luis Rioja, ali su potom Trincao (74) , Messi (75) strašnom golčinom s oko 25 metara i Junior Firpo (80) osigurali pobjedu Kataloncima.

Barcelona je sada druga s 46 bodova, koliko ima i trećeplasirani Real, dok Atletico vodi s osam bodova više.

Ranije je četvrtouvrštena Sevilla pobijedila kod kuće Huescu s 1-0 golom Munira El Haddadia u 57. minuti.