MIHAJLOVIĆ IZ BOLNIČKE POSTELJE KREIRAO ČUDU: / Igrači mu nakon utakmice uzvratili gestom o kojoj bruji cijela Italija

Srpski stručnjak liječi se od leukemije

16.9.2019.
10:11
Profimedia/Screenshot

Nogometaši Bologne gubili su na gostovanju kod Brescie 2:0, a nakon prvog poluvremena s 3-1, da bi gosti iz Bologne na kraju slavili sa 4-3.

VELIKA BITKA SINIŠE MIHAJLOVIĆA: /

Stigle su izvrsne vijesti o srpskom treneru koji se bori s teškom bolešću

Ključni trenutak dogodio se u 48. minuti kada je Brescia ostala sa igračem manje, jer je veznjak DanieleDessena dobio drugi žuti karton zbog simuliranja. Nakon toga uslijedio je preokret i golovima RodrigaPalacia (56), StefanaDenswila (60) i RiccardaOrsolinija (80) Bologna je došla do pobjede.

Javio se na poluvremenu

Trener Bologne Siniša Mihajlović promatrao je ovu utakmicu iz bolničke postelje. Kao što je poznato srpska legenda boluje od leukemije i privremeno nije u mogućnosti biti pokraj travnjaka. Međutim, i dalje vuče sve konce. Između dva poluvremena nezadovoljan viđenim održao je svojim igračima govor preko telefona.

"Na poluvremenu smo osjetili Mihajlovićev bijes. To nas je trgnulo i zaigrali smo kako smo željeli", otkrio je poslije susreta Argentinac RodrigoPalacio.

Koliko igrači Bologne poštuju svog trenera pokazali su i velikom gestom nakon utakmice. Po povratku iz Brescie svratili su do bolnice te su skandirali njegovo ime sve dok se nije pojavo na prozoru.