dibirov briljirao / Koji vam je potez ovog sjajnog ruskog krila ljepši?

23.1.2016.
15:34

U drugoj utakmici dana Švedska i Rusija su u Wroclawu nakon velike drame podijelili bodove nakon konačnog rezultata 28:28.

prokockali čistu pobjedu /

Drama u Wroclawu: Šveđani u posljednjim trenucima iskoristili nesmotrenost Rusije i izborili bod

Ono što je trebalo biti mirna završnica, pretvorilo se u katastrofu za Ruse, koji su nakon prvog pogotka Švedske imali novi napad, no izgubili su loptu i Jakobsson je u posljednjim trenucima pogodio za remi.

Najbolji strijelac Šveđana bio je Johan Jakobsson sa devet pogodaka, dok je kod Rusa Timur Dibirov zabio sedam pogodaka.

Sjajno rusko krilo imalo je neke genijalne poteze koji su obilježili utakmicu, od kojih je onaj u 12. minuti kad je zabio s gola na gol.