U drugoj utakmici drugog kruga doigravanja Zapadne konferencije Phoenix je pobjedom 110:102 povećao prednost pred San Antonio Spursima na 2-0.

6.5.2010.
12:50

Spursi su vodili na početku zadnje četvrtine 80:78 prije nego su Sunsi krenuli u seriju 10:3 zapečaćenu petom tricom večeri Channinga Fryea.

Sunsi su osigurali pobjedu uravnoteženim napadom u kojem je čak šestoro igrača imalo dvoznamenkasti učinak na čelu s Amareom Stoudamireom, koji je postigao 23 pogotka uz 11 skokova.

Braniči Steve Nash i Jason Richardson zabili su svaki po 19 koševa, dok je Grant Hill dodao 18. Frye je zabio 15 koševa, a Jared 11.

Tim Duncan je predvodio Spurse sa 29 koševa i 10 skokova, dok je Tony Parker zabio 20 koševa.

Spursi su imali i vodstvo od devet koševa na kraju prve četvrtine, ali su Sunsi uspjeli izjednačiti do kraja poluvremena.

Treća utakmica igra se u petak San Antoniju.