Jedna navijačica engleskog nogometnog prvoligaša Sunderlanda sasvim je slučajno postala zvijezda večeri na utakmici svojih ljubimaca i gostiju iz Stokea...

7.5.2013.
22:06

Sunderland je u 36. kolu Premiershipa dočekao Stoke, a utakmica se pretvorila u pravo mučenje za domaće navijače. Gosti su poveli golom Jonathana Waltersa već u 9. minuti, pa su domaćini većinu utakmice zdušno navijali i tražili izjednačenje.

To se napokon dogodilo u 63. minuti kad je irski stoper John O'Shea zabio za 1:1 i izazvao eksploziju oduševljenja na tribinama. Poslije utakmice, na YouTubeu se pojavila zanimljiva snimka raskalašenog slavlja jedne navijačice Sunderlanda u počasnoj loži.

Mlada dama koja je sjedila do Sunderlandove zvijezde Stevena Fletchera i njegove djevojke Rachel Monaghan, kod izjednačujućeg se pogotka tako uzbudila i počela skakati da su u prvi plan usred TV-prijenosa iskočili njezin otkopčani šlic na hlačama i gaćice. Englezima uvijek željnim zabave i ovakvih pikantnih detalja, nije promaknula...