Iako su Slaven Bilić i njegov stožer u Pireju priželjkivali 'krumpire', odnosno remi u kojem bi oba suparnika izgubila po dva boda, Grčka je pred svojim navijačima ipak svladala Izrael sa 2:1.

13.10.2010.
1:32

arti-201010120923006Grčka je povela golom Salpingidisa u 22. minuti i to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U 59. minuti je Izrael izjednačio autogolom Spyropoulosa, no idealan rezultat za Hrvatsku stajao je na semaforu samo četiri minute.

Tada je sudac svirao jedanaesterac za domaćine kojeg je uspješno realizirao Karagounis donijevši svojoj momčadi sva tri boda.

Ovom pobjedom Grčka je preuzela vodstvo na ljestvici s osam bodova iz četiri utakmice. Hrvatske ima sedam iz tri susreta, dok je Izrael u četiri susreta skupio četiri boda.

U drugom dvoboju skupine F Latvija i Gruzija su u Rigi odigrale 1:1 (0:0). Poveli su gosti pogotkom Davida Siradzea u 74. minuti, a izjednačio je Aleksandrs Cauna u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Gruzija je tako još uvijek neporažena – u četiri utakmice je ostvarila jednu pobjedu i tri remija, te ima šest bodova, bod manje od drugoplasirane Hrvatske, dok je Latvija upisala istovjetni učinak kao i Izrael.