Novi prvoligaš Blackpool dugo je na svom terenu vodio protiv lidera engleskog prvenstva, da bi zatim ipak kapitulirao u samom finišu susreta.

26.1.2011.
10:54

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su u zaostaloj utakmici Premiershipa na gosotvanju kod Blackpoola s 2:3, nakon što su do 72. minute gubili s 2:0!

Domaćini su odličnom igrom i pogocima Craiga Cathcarta (15) i DJ Campbella (43) bili na pragu senzacije, no Vragovi su u posljednjih dvadeset minuta s dva gola Dimitra Berbatova (72, 88) i Javiera Hernandeza (74) preokrenuli susret.

Ključni su se pokazali ulasci s klupe Giggsa i Hernandeza, koji su podigli igru Uniteda u nastavku, a spomenuti dvojac je i 'skuhao' pogodak za izjednačenje.

Manchester je ovom pobjedom na vrhu ljestvice povećao prednost nad Arsenalom na pet bodova.