Tomić Realu donio pobjedu protiv Barçe

Hrvatski košarkaški reprezentativac Ante Tomić bio je najbolji igrač Real Madrida u drugoj utakmici četvrtfinala Eurolige u kojoj je Real u gostima pobijedio Barcelonu 70:63.

26.3.2010.
1:14

arti-201003250874006Ante Tomić je za 33 minute upisao 22 koša, 5 skokova i 1 asistenciju. Po pisanju španjolskih medija, Tomić je bio prvo ime susreta, cijelu je utakmicu vukao goste prema pobjedi, nadigravši moćne Barçine centre N'Dongu i Fernandeza.

Ovim trijumfom Real je poravnao omjer u pobjedama na 1:1, a igra se na tri pobjede. U sljedeće dvije utakmice domaćin je Real Madrid.

Maccabi je u Tel Avivu pobijedio beogradski Partizan 98:78, i sada je 1:1 u pobjedama, a sljedeće dvije utakmice su u Beogradu.

Moskovski CSKA, u kojem igra Zoran Planinić, upisao je još jednu uvjerljivu pobjedu protiv španjolske Caje Laboral. CSKA je slavio sa 83:63, a Planinić za 20 minuta ostvario 12 koševa i 4 asistencije.

Nakon dvije domaće utakmice CSKA vodi sa 2-0 u pobjedama, baš kao i grčki Olympiacos, koji je večeras svladao poljski Asseco Prokom 90:73.

Vujčić je u dresu Olympiacosa odigrao 12 minuta, te ubilježio 4 koša i 1 asistenciju.

Barcelona - Real Madrid 63:70 (1-1 u pobjedama)

Maccabi Tel Aviv - Partizan 98:78 (1-1 u pobjedama)

CSKA Moskva - Caja Laboral 83:63 (CSKA vodi 2-0 u pobjedama)

Olympiacos - Asseco Prokom 90:73 (Olympiacos vodi 2-0 u pobjedama)