Tko je usred utakmice povratio na klupu Arsenala?

Drama Arsenala i Milana na Emiratesu u osmini finala Lige prvaka očito je donijela previše uzbuđenja za nekog sa klube Topnika.

8.3.2012.
8:45

Arsenal je furioznim prvim poluvremenom protiv Milana došao do prednosti od 3:0 i bio je samo do korak da još jednim golom u nastavku u potpunosti sustigne prednost Rossonera iz prve utakmice (0:4).

Topnici nisu uspjeli, ali kamera Sky Sportsa je u 61. minuti susreta otkrila da su uzbuđenja na utakmici očito bila prevelika za nekog na klupi. Naime, netko je povratio na mjesto do glavnog trenera domaćina. Na tom mjestu inače sjedi Wengerov pomoćnik Pat Rice, međutim njega u utorak nije bilo na klupi.

Engleski mediji tako samo nagađaju tko je nesretnik koji nije izdržao veliku dramu na Emiratesu.