Svaguša glumio Mamića, pa dobio dva penala!

Predsjednik Hajduka je u stilu svog puno slavijeg kolege iz Dinama na poluvremenu utakmice protiv Zenita ušao u svlačionicu i pokušao motivirati svoje igrače.

6.11.2010.
16:39

arti-201011040860006Svečanom ložom poljudskog stadiona je u nastavku utakmice protiv moćnog ruskog sastava prostrujila vijest da je Joško Svaguša u poluvremenu posjetio Vučevićeve igrače u svlačionici.

arti-201011050211006Nakon katastrofalne igre u prvom dijelu, u kojem se Splićani nisu mogli 'sastati s loptom', predsjednik Hajduka pokušao je motivacijskim govorom, u kojem je tražio veću borbenost, probuditi svoje igrače, piše Večernji list

Njegov upad u svlačionicu nije urodio plodom. Dapače, Jurica Buljata je u samo nekoliko minuta drugoga poluvremena skrivio čak dva jedanaesterca i 'ubio' svaku nadu domaćinu. Bijeli su se probudili tek kada su Rusi spustili tempo za dvije brzine i na kraju upisali podnošljivi poraz 2:3.