Robinho: Dosta mi je ponižavanja, odlazim!

Napadač Manchester Cityja je brazilskoj radio postaji otkrio kako je pukla ljubav između njega i kluba te je najavio odlazak u neku sretniju sredinu.

25.1.2010.
17:08

Brazilac je, sada je jasno, svoj posljednji nastup za City imao u nedjelju u FA Cupu protiv Scunthorpe Uniteda (4:2) u kojem je zabio posljednji gol svoje momčadi.

Robinho je u City stigao u ljeto 2008. iz Real Madrida te je u 52 nastupa zabio 15 golova, a odluku o odlasku je donio nakon što ga je trener Roberto Mancini prošlog tjedna u porazu 2:0 od Evertona u igru uveo u devetoj minuti nakon što se ozlijedio Roque Santa Cruz, no već u 60. minuti ga je talijanski strateg poslao u svlačionicu.

"Rekao sam mu da me takvi nastupi ne interesiraju. Ovo je godina Svjetskog prvenstva i želim biti u klubu u kojem ću igrati", izjavio je Robinho.

Kao moguće destinacije spominju se Barcelona, ali i njegov bivši klub Santos.