Prekid zbog nestanka struje: Karlovac šokirao Pjesnike

U prvim utakmicama 11. kola HNL-a Karlovac je osvojio sva tri boda na gostovanju u Kranjčevićevoj, dok je Inter kod kuće slavio nad Zadrom.

15.10.2010.
22:44

U susretu 11. kola Prve HNL Karlovac je kao gost pobijedio Zagreb 2:1 (1:1). Golove za Karlovac zabili su Novinić (33) i Batarelo (48), dok je strijelac za Zagreb bio Dedić (40). Zanimljivo, utakmica je na kraće vrijeme prekinuta jer su se zbog nestanka struje ugasili reflektori na stadionu u Kranjčevićevoj ulici.

Karlovac se ovom pobjedom popeo na šesto mjesto ljestvice, dok je Zagreb ostao peti.

Inter je u Zaprešiću pobijedio Zadar s minimalnih 1:0 (0:0). Pogodak odluke zabio je Palić u 63. minuti iz jedanaesterca, dok su gosti su od 15. minute igrali bez isključenog Glumca.

Bila je to peta pobjeda Intera koji sa nova tri boda skočio na sedmo mjesto ljestvice s ukupno 16 bodova. Zadar je ostao na 13. poziciji sa 10 bodova.