Pogledajte Nikin volej u New Yorku

'Osjećam se odlično i opet ću biti onako dobar kao što sam bio prije nego što sam nestao s terena', rekao je nedavno Niko uoči predstojećih prijateljskih dvoboja njegovog Tottenhama.

23.7.2010.
13:51

arti-201007230051006Niko Kranjčar polako se vraća u pravi natjecateljski ritam. Nakon što se oporavio od ozljede, nije mu puno trebalo da opet zablista na nogometnim travnjacima. I neka je tako, ubrzo će nam trebati u predstojećim reprezentativnim akcijama.

arti-201007060782006Tottenham se trenutno nalazi na američkoj turneji, a Niko, Luka i Čarli neizostavni su dio Redknappove škvadre. 'Osjećam se odlično i opet ću biti onako dobar kao što sam bio prije nego što sam nestao s terena', rekao je nedavno Krunchie.

arti-201007180028006U dvoboju Spursa s New York Red Bullsima Kranjčar je opet odigrao dobro i s nekoliko poteza oduševio publiku. Najbolju priliku za gol imao je u 50. minuti kada je volejem u padu umalo svladao domaćeg vratara.

arti-201007220240006Inače, novo pojačanje New Yorka, Francuz Thierry Henry - zabio je u svom prvom nastupu za klub. Međutim, slavlje domaćina do kraja utakmice pokvarili su Keane i Bale koji su Spursima donijeli pobjedu od 2:1. Niko je igrao do 71. minute, a Luka do 76. minute. Ćorluka je, pak, dobio prvo poluvrijeme.