Penal koji mu je izbio 100 tisuća eura!

Mandžukićev suigrač, veznjak Wolfsburga Diego, zbog sebičnosti i tvrdoglavosti je ostao 'lakši' za čak 100 tisuća eura jer je samoinicijativno odlučio pucati penal.

7.2.2011.
16:30

Podsjetimo, Hannover je u 21. kolu Bundeslige na domaćem terenu svladao Wolfsburg s 1:0, a Brazilac Diego se nakon utakmice našao na udaru ljutih čelnika kluba i navijača.

arti-201012040272006Naime, domaćin je vodio od četvrte minute pogotkom Sergia Pinta, a Hannover je u 80. minuti napravio prekršaj na Diegu u svom šesnaestercu i sudac je opravdano pokazao na bijelu točku.

arti-201011100802006No Brazilca uopće nije zanimalo što je trener Wolfsburga Steve McClaren želio da najstrožu kaznu izvede Helmes, koji je to Brazilcu napomenuo, već je sam namjestio loptu na bijelu točku, pogodio gredu i propustio svojoj momčadi osigurati bod.

Ljuti klupski čelnici su brzo reagirali i Diega, prema tvrdnjama Bilda, kaznili sa 100 tisuća eura zbog nediscipline i neposluha.

"Poludim kada igrači ne slušaju zapovijedi s klupe i kad svojom voljom donose odluke na terenu", izjavio je McClaren.

Diego nakon ovog incidenta nije samo ostao 'lakši' za 100 tisuća eura, već je i izbačen iz momčadi za sljedeću utakmicu Wolfsburga protiv Hamburga.