Osborne-Paradis pokrio Saslong

Manuel Osborne-Paradis pobjednik je spusta za Svjetski kup voženog u Val Gardeni. Kanađanin je ostvario rezultat 2:01.27, te je bio 13 stotinki brži od drugog Austrijanca Marija Scheibera.

19.12.2009.
17:40

Švicarac Ambrosi Hoffmann i Francuz Johan Clarey podijelili su treće mjesto sa 25 stotinki zaostatka za kanadskim spustašem.

Norvežanin Aksel Lund Svindal, koji je u petak u Val Gardeni pobijedio u superveleslalomu, nije bio ni među prvih deset. Osvojio je tek 17. mjesto i za Kanađaninom zaostao 1.27 sekunde.

Deveti Amerikanac Bode Miller i deseti Švicarac Didier Cuche bili više od pola sekunde sporiji od Osborne-Paradisa, dok trenutačno vodeći u ukupnom poretku Carlo Janka nije nastupio u ovom spustu.

Natko Zrnčić Dim je osvojio 50. mjesto sa četiri sekunde slabijim vremenom od pobjednika.