Obrukala se zvijezda Heroja!

Proteklog vikenda na Old Traffordu odigrana je humanitarna utakmica između kombiniranog sastava Engleske i 'ostatka svijeta', za koji je nastupilo i nekoliko imena koja nisu 'na ti' s nogometom.

8.6.2010.
10:52

Tako je svojih pet minuta slave na zelenim travnjacima ugrabio i James Kyson Lee, poznatiji po ulozi Anda Masahashija u popularnom serijalu Heroji.

Ando je nasmijao cijeli Old Trafford kada je u samom finišu utakmice otišao izvesti korner i učinio to – rukom?! Gdje li je samo to vidio...

Nakon 90 minuta rezultat na semaforu bio je 2:2, pa je pobjednik odlučen nakon jedanaesteraca. Na kraju je slavio 'ostatak svijeta' 7:6, a pobjednički gol zabio je ni više ni manje nego američki glumac Woody Harrelson.

ENGLESKA:Robbie Williams, Jamie Theakston, Jonathan Wilkes, Ben Shephard, Bradley Walsh, Rupert Penry-Jones, Damian Lewis, Ricky Hatton, Danny Cipriani, Paddy McGuiness, David Seaman, Martin Keown, Alan Shearer, Jamie Redknapp, Teddy Sheringham, Nicky Butt, Bryan Robson, James Corden, Harry Redknapp.

OSTATAK SVIJETA:Woody Harrelson, Michael Sheen, Patrick Kielty, Nicky Byrne, Joe Calzaghe, Gordon Ramsay, Ronan Keating, Shane Filan, James Kyson Lee, Brian Lara, Gethin Jones, Mike Myers, Simon Baker, Zinedine Zidane, Jens Lehmann, Ryan Giggs, Henrik Larsson, Luis Figo, Eric Harrison, Ian Rush, Kenny Dalglish.

SUDAC:Pierluigi Collina.