Nevjerojatno što je promašio Eto'o!

Nogometaši Intera su nedjeljnim porazom kod Juventusa u derbiju 25.

14.2.2011.
13:17

arti-201102100438006I ponajbolji svjetski napadači su samo ljudi od krvi imesa kojima se potkradaju greške u poslu, a jednu takvu imao je i napadač Intera Samuel Eto'o na gostovanju kod Stare dame koja je slavila s 1:0 pogotkom novog Juveovog napadača Alessandra Matrija u 30. minuti.

No mogao je Inter s gostovanja odnijeti i vrlo vrijedan bod da Eto'o u 89. minuti nije upisao zaista nevjerojatan promašaj.

Maicon je ubacio loptu s desne strane koja je prošla kroz cijeli šesnaesterac, a Kamerunac je potpuno neometan sa samo četiri metra pogodio gredu.

Inter se sada nalazi na četvrtom mjestu ljestvice s osam bodova zaostatka za vodećim Milanom, a trener Leonardo vjeruje da utrka za prvaka još nije gotova.

"Bit će tu još svega. U srijedu na susretu s Fiorentinom imamo novu priliku. Sve ja isto kao i prije i još je puno utakmica do kraja. Četrnaest za nas i 13 za druge", izjavio je Leonardo koji je s Interom upisao devet pobjeda u 11 utakmica otkako je preuzeo momčad od Rafaela Beniteza.