Najnevjerojatniji autogol svih vremena!

Kijevski Dinamo je u prijateljskoj utakmici razbio Maccabi iz Haife 5:0, međutim susret su obilježili nevjerojatni vremenski uvjeti.

1.3.2012.
8:26

Prijateljska utakmica igrala se samo 60 minuta, ali to je bilo dovoljno da padne jedan od najčudnijih golova ikad viđenih. O tom drugom golu Kijevljana još će se dugo pričati.

Vratar Maccabija Assaf Mendes ispucao je loptu, međutim nakon što je odletjela u zrak, vjetar ju je kao bumerang vratio prema njemu. On je pritom katastrofalno reagirao i lopta je završila iza njegovih leđa.

Dinamo je unatoč jakom vjetru do 52. minuta zabio pet golova, ali u 60. minuti uvjeti nisu više bili normalni za odigravanje susreta i sudac je poslao igrače u svlačionicu.

Koliko vjetar može biti nezgodan vjerojatno se dan danas i dobro sjeća Dražen Ladić, kojem je u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Francuskoj 1998. godine na Poljudu uz pomoć bure zabio Danac Brian Laudrup.