Mavsi dostigli -18 i slomili Netse +9

Dallas Mavericksi su se uspjeli trgnuti nakon slabog početka utakmice i produžili svoj pobjednički niz na 13 pobjeda nakon što su slavili i protiv New Jersey Netsa s 96:87.

11.3.2010.
12:31

Jason Kidd je postigao 20 koševa uz devet asistencija, a Dallas je uspio slaviti untaoč loše raspoloženom Dirku Nowitzkom (12 poena, šut 3-16) i minusu od 18 poena iz druge četvrtine.

"Naša je obrana bila jača, bili smo fizički spremniji i čvrstiji", rekao je trener Mavericksa Rick Carlisle.

Devin Harris je postigao 21 koš kod New Jerseya, no njegova dobra pucačka večer nije bila dovoljna za slavlje Netsa, koji su bili u potpunom egalu svega tri minute prije kraja.

Rezultati:

Philadelphia 76'ers - Charlotte Bobcats 87:102 Boston Celtics - Memphis Grizzlies 91:111 Detroit Pistons - Utah Jazz 104:115 Miami Heat - Los Angeles Clippers 108:97 Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 102:110 Oklahoma City Thunder - New Orleans Hornets 98:83 Dallas Mavericks - New Jersey Nets 96:87 San Antonio Spurs - New York Knicks 97:87 Sacramento Kings - Toronto Raptors 113:90