Zvijer Mandžukić slomio i najbolju momčad Češke!

Dinamo je upisao treću uzastopnu pobjedu na turskim pripremama. Nakon što su razbili rumunjski Cluj, Modri su nadigrali i češke Teplice, a pogodak odluke djelo je probuđenog Mandžukića.

7.2.2010.
20:01

Čini se da je Mario Mandžukić izbacio mušice iz glave i konačno počeo razmišljati samo o nogomet. Nakon što je na početak zimskih priprema došao silno razočaran jer nije promijenio klupsku sredinu, pa je čak bojkotirao i treninge, reprezentativni napadač je shvatio da se samo dobrim igrama u nastavku sezone može nametnuti potencijalnim 'proscima' iz inozemstva.

Promjena stava se odmah vidjela i na Mandžinim igrama u dalekom Beleku, gdje iz utakmice u utakmicu pokazuje kako se vratio u staru, ubitačnu formu. Prije nekoliko dana je bio strijelac u impresivnoj pobjedi (4:0) nad Clujom, vodećim sastavom Rumunjske, a nastavio je trpati i u meču protiv najbolje momčadi Češke. U 18. minuti prijateljskog ogleda protiv Teplica Miroslav Slepička je uzeo loptu svom čuvaru Vidlički, prevario i vratara, te kao na tanjuru servirao loptu Mandžukiću, kojem nije bilo teško zatresti suparničku mrežu. Raspoloženi hrvatski reprezentativac je još jednom pogodio i prečku.