Majstor Jelavić sam srušio Bugare!

Hrvatski reprezentativni napadač Nikica Jelavić postigao je dva pogotka za bečki Rapid u 3:0 pobjedi protiv bugarskog Beroea iz Stare Zagore u uzvratnom dvoboju 3. pretkola Europske lige.

3.8.2010.
22:21

Nakon 1:1 u prvom dvoboju, Rapid je izborio nastup u 4. pretkolu Europske lige zahvaljujući 3:0 pobjedi na svom terenu. Junak austrijske momčadi bio je Nikica Jelavić.

arti-201007230694006Hrvatski reprezentativac je postigao prva dva pogotka u 5. i 60. minuti, a igrao je do 85. minute kada je teren napustio uz velike ovacije s tribina. Konačan rezultat postavio je Katzer u 71. minuti.

Inače, za Jelavića je svim silama zagrizao Glasgow Rangers, no za sada je u dogovoru dvaju klubova 'zapelo' na visini odštete. Hoće li nakon još jedne sjajne partije Škoti ipak malo odriješiti kesu i smekšati gazde Rapida?