Kažu da je debeo i spor, ali genijalac i dalje trpa

Brazilski čarobnjak s loptom Ronaldinho sve je rjeđe na terenu.

24.11.2010.
11:35

Na gostovanju u Francuskoj nogometaši Milana svladali su AJ Auxerrea 2:0 i time izborili prolaz u drugi krug Lige prvaka. U prvom dijelu mreže su mirovale, da bi u 64. minuti Zlatan Ibrahimović jedan odbijanac zakucao u domaću mrežu.

Švedski je napadač u 85. minuti utakmice svoje mjesto prepustio Ronaldinhu, koji je posljednjih tjedana, pa čak i mjesec vrlo rijetko u sastavu Milana.

Brazilac je, međutim, u preostalom vremenu pokazao i svima dokazao da je istinski majstor s loptom. Iako tvrde da je debeo i spor, te da nikada više neće biti onaj stari – genijalac uvijek ostaje genijalac.

U sučevoj nadoknadi vremena Robinho je sjajno izbacio dvojicu igrača, dodao do Ronaldinha, koji je 'vagao' svoje čuvare, a onda gotovo iz mjesta lijevom nogom naciljao 'malu mrežicu' suparničkih vrata za potvrdu pobjede Rossonera.