Kako je Čeh bacio Grobare u trans!

Partizan i Anderlecht su u prvoj utakmici 4. pretkola Lige prvaka odigrali 2:2, a gostujući branič Jan Lecjaks glavni je krivac što belgijska momčad uzvrat ne dočekuje s još boljim rezultatom.

19.8.2010.
20:34

arti-201008180600006Gosti su u vodstvo došli u 54. minuti preko Gilleta, a samo tri minute kasnije Partizan je izjednačio golom Clea.

U 64. minuti je beogradski klub povukao napad po lijevoj strani, a 20-godišnji Lecjaks je centaršut ničim izazvan zakucao u svoju mrežu pokraj vlastitog vratara Silvija Prota koji nije imao nikakve šanse.

Svi njegovi suigrači, pa i on sam, su se u nevjerici pohvatali za glave, no situaciju je donekle spasio Juhasz samo dvije minute kasnije kada je zabio za 2:2 i izvukao puno povoljniji rezultat uoči uzvrata u Belgiji.