Iličević asistirao za slavlje u derbiju

U derbiju 14. kola druge njemačke lige Kaiserslautern je pobijedio Arminiu Bielefeld 1:0, a za pogodak je asistirao hrvatski nogometaš Ivo Iličević.

1.12.2009.
10:41

Iličević je u 73. minuti s desne strane sjajno ubacio loptu za Sydneya Sama koji je udarcem glavom svladao vratara Eilhoffa.

Hrvatski nogometaš je osim asistencije imao još nekoliko opasnih udaraca prema suparničkim vratima i bio je jedan od najboljih igrača u pobjedničkoj momčadi.

Na terenu je proveo 88 minuta kada je uz ovacije napustio teren. U gostujućim redovima cijeli susret je odradio bivši igrač Dinama i Rijeke Andre Mijatović.

Kaiserslautern je i dalje vodeća momčad lige s 33 boda, na drugom mjestu je St. Pauli s četiri boda manje, dok je Arminia treća s 28 bodova.