Jedan od nogometnih hitova Svjetskog prvenstva u Africi sigurno je bila reprezentacija Paragvaja, pogotovo njihova najstrastvenija navijačica i fotomodel – Larissa Riqulme.

5.7.2010.
12:40

arti-201007030327006Strastveni Latinoamerikanci bili su u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva na rubu senzacije protiv moćne Španjolske. Prvo im je zbog zaleđa poništen pogodak, a potom su imali priliku svih prilika – jedanaesterac kojim su u 59. minuti mogli povesti.

arti-201006240627006Prva paragvajska zvijezda Oscar Cardozo bio je sam, oči u oči sa Ikerom Casillasom, ali se prestrašio i pucao dovoljno loše da proslavi španjolskog vratara. Izazvalo je to očaj u Paragvaju, gdje je u mnoštvu, u prvom redu, navijala i prekrasna Larissa Riquelme, slavna navijačica s mobitelom, koja je posljednjih tjedana postala planetarno poznata.

Na slikama se vidi kako su Paragvajci u nekoliko sekundi proživjeli ekstazu i agoniju, a samo dvije minute kasnije pogodio ih je novi šok – penal su dobili i Španjolci! Nevjerojatno, ali niti oni nisu zabili s 11 metara i u tom se trenutku činilo kao da će hrabri Latinoamerikanci zadržati neriješeno do produžetaka.

arti-201007010524006Ipak, Španjolska je pogotkom nevjerojatnog Davida Ville u 83. minuti spasila živu glavu i prošla u polufinale, što je bezgranično rastužilo lijepu Larissu. Gledajući ove slike, i nama je žao što gđicu Riquelme nećemo gledati još malo, u svom tom navijačkom zanosu.