Dinamov protivnik prosuo važne bodove

Protivnik splitskog Hajduka u Euroligi Anderlecht slavio je u belgijskoj ligi u gostima kod vodećeg Genka s 2:1, dok je Dinamov sljedeći suparnik Club Brugge odigrao kod kuće protiv Standarda 2:2.

31.10.2010.
23:55

Anderlecht je slavio pogocima Klještana (10) i Lukakua (54), dok je strijelac za Genk bio Buffel (24).

Club Brugge nije uspio pobijediti Standard, a oba zgoditka za domaćina zabio je Ronald Vargas (39, 54), dok je Standard poveo autogolom Simaeysa (29), a izjednačio pogotkom Cyriaca u 70. minuti.

Mladi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić ušao je u igru u 63. minuti upravo umjesto dvostrukog strijelca svoje momčadi.

Na ljestvici i dalje vodi Genk s 29 bodova, Anderlecht ima dva boda manje na drugom mjestu, dok je Club Brugge tek osmi s 20 bodova.