Dinamo patio u Puli, oživio ga sjajni Badelj!

U posljednjoj prijateljskoj utakmici prije početka proljetnog dijela HNL-a Dinamo je opasno 'visio' u Puli kod predzadnje momčadi lige.

19.2.2011.
21:49

arti-201102100738006Modri su na stadion Aldo Drosina stigli bez ijednog poraza tijekom zimskih priprema, no nakon pola sata igre nije se činilo da će tako i ostati.

Sportske novosti prenose da je domaćina u vodstvo doveo Tepurić u 16. minuti, dok je u 31. na 2:0 prednost povećao Stranatić.

arti-201102060261006Ipak, sedam minuta prije kraja prvog poluvremena Badelj je zabio za 2:1, dok su on i suigrači u nastavak utakmice ušli agresivnije, što im se isplatilo u 74. minuti kada je isti igrač izjednačio iz penala.

arti-201102080916006Dinamu su pobjedu osigurali Palić (78) i Kramarić (81), dpk je Šehić u posljednjoj minuti utakmice smanjio na 4:3.

Podsjetimo, Dinamo će prvu utakmicu u nastavku prvenstva odigrati 26. veljače na gostovanju kod Karlovca.