Darijo Srna se zakačio s Tottijem: 'Pripazi malo jer...'

Vođa momčadi Šahtara je u drugom poluvremenu utakmice Lige prvaka protiv Rome imao manji verbalni sukob s kolegom iz suparničkog tabora.

17.2.2011.
14:50

Darijo Srna se u drugom poluvremenu prve utakmice osmine finala Lige prvaka u Rimu zakačio s kapetanom Rome Francescom Tottijem. Dečki su izmijenili par riječi na terenu, a vođa momčadi Šahtara objasnio je o čemu se tu radilo.

arti-201102160812006"Rekao sam mu da malo pripazi na ponašanje jer je veliki igrač", otkrio je kapetan hrvatske reprezentacije za Večernji list, te izrazio zadovoljstvo (ne)očekivanom pobjedom na stadionu Olimpico.

Ukrajinska je momčad nakon gola Perrotte u 28. minuti ušla u minus, ali je u samo sedam minuta preokrenula rezultat preko Jadsona (29) i Douglasa Coste (36). Do kraja utakmice su obje momčadi postigle po jedan pogodak, ali trijumfom 3:2 Šahtar je napravio veliki korak prema četvrtfinalu.

arti-201102150730006"Dobro smo prostudirali njihovu igru i zasluženo pobijedili. Ali, ne treba se zavaravati. Još ništa nije gotovo, postoji i uzvratna utakmica, neće biti lako. Roma je vrlo jaka momčad i trebali bismo biti oprezni", zaključio je Srna.