NEVJEROJATNA UTAKMICA / Juventus se vratio nakon 0:3 i u ludoj završnici izbjegao poraz u Bologni

čadi već su se kvalificirale za Ligu prvaka, a bio je to susret za treću poziciju

20.5.2024.
22:39

U utakmici 37. kola Serie A Bologna je na svojem terenu odigrala 3:3 s Juventusom.

PORUKA BEZ RIJEČI /

Modrić se javio nakon što je Dalić objavio popis hrvatskih reprezentativaca

Bologna je u završnicu utakmice ušla s velikih 3:0, zahvaljujući golovima Calafiorija u 2. i 53. te Castra u 11. minuti, a Juventus se vratio zahvaljujući pogocima Chiese u 76., Milika u 83. i Yildiza u 84. minuti. U samoj završnici gosti su imali još dvije prilike za potpuni preokret, ali je na koncu ostalo 3-3.

Obje momčadi već su se kvalificirale za Ligu prvaka, a bio je to susret za treću poziciju. Odluka tko će biti iza Intera i Milana odgođena je do zadnjeg kola u koje Bologna i Juve ulaze bodovno poravnati.

U ranije odigranom susretu Verona je na gostovanju pobijedila Salernitanu sa 2-1 osvojivši bodove spasa.