presudili tie-breakovi / Pavić i Marach propustili previše šansi pa ispali u četvrtfinalu Barcelone

Izgubili su od Južnoafrikanca Ravena Klaasena i Britanca Joea Salisburyja

26.4.2019.
16:06
AP Images

Četvrti nositelji na ATP turniru u Barceloni Hrvat Mate Pavić i Austrijanac Oliver Marach u petak su u četvrtfinalu parova nakon brojnih propuštenih prilika izgubili od Južnoafrikanca Ravena Klaasena i Britanca Joea Salisburyja sa 6-7 (8), 6-7 (4) u meču koji je trajao sat i 48 minuta.

Pavić i Marach su već na startu meča izgubili servis, ali potom su sa dva breaka poveli 5-3, te su servirali za prvi set. Iako su spasili su tri break-lopte, ipak su izgubili servis i odluka je pala u tie-breaku u kojem su propustili četiri set-lopte.

U drugom setu Pavić i Marach su gubili sa 2-5, no uspjeli su se vratiti. Izborili su tie-break u kojem su vodili 4-3, ali onda su izgubili četiri poena u nizu i to je bio kraj za hrvatsko-austrijski par.