MAJSTOR / Evo ga, kakva drama, kakav spektakl, Petković je zabio za izjednačenje: Pogodak koji je bacio u trans cijelu Hrvatsku!

Bruno Petković je postigao pogodak u 117. minuti susreta

9.12.2022.
18:35
Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatsku nogometnu reprezentaciju u petak (od 16 sati) na stadionu Education City u Al-Rayyanu očekuje dvoboj s Brazilom u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva. Vatreni su izdržali prvih 90 minuta te se nakon utakmice bez pogodaka išlo u produžetke.

ŠTETA /

Neymar je slomio naš obrambeni zid, Brazil slavi na samom kraju prvog produžetka: Pogledajte pogodak Brazilaca

ŠTETA /

Brazilci su došli do vodstva u 105. minuti pogotkom Neymara, a onda je krenuo pritisak Hrvatske. U 117. minuti susreta je Mislav Oršić krasno proigrao Brunu Petkovića, a napadač Dinama je lijevom nogom pucao iz prve. Lopta se odbila od nekog Brazilca i to je 1:1.

Gol koji je bacio Hrvatsku u trans pogledajte OVDJE!