'NISMO NIŠTA NAPRAVILI' / Pero Metličić 'pomeo pod' s hrvatskom reprezentacijom i izbornikom Horvatom: 'Nemojmo se zavaravati...'

U susretu posljednjeg kola skupine IV, drugog kruga svjetskog rukometnog prvenstva hrvatska reprezentacija je u Malmöu pobijedila Bahrein s 43-32 (17-16), no teško je vjerovati da će to biti dovoljno za plasman u četvrtfinale. Hrvatska je očekivano ostvarila pobjedu, ali nažalost s nedovoljnom razlikom, pa su naši izgledi za plasman u četvrtfinale sada svedeni na teoriju. Naime, u posljednjem susretu bi Egipat morao pobijediti dvostruke uzastopne svjetske prvake Dance s čak 11 golova razlike. Legendarni hrvatski rukometaš, a sada stručni sukomentator RTL televizije, Petar Metličić žestoko je kritizirao nastup naše reprezentacije i izbornika Hrvoja Horvata koji je nakon utakmice izjavio da jer reprezentacija "odigrala odličan turnir, međutim nismo imali sreće". "Sreća prati hrabre i kvalitetne, a mi... Uostalom, koga smo pobijedili na ovom Svjetskom prvenstvu? Nemojmo se zavaravati, kakav smo ždrijeb imali, deveto mjesto je bilo 99% realno i mi smo to ostvarili. A za nešto više nismo ništa napravili", istaknuo je Metličić, a više pogledajte u videu.