Osam golova i veličanstvena partija Nike Kranjčara obilježili su prijateljsku utakmicu Tottenhamovih rezervi i engleskog trećeligaša Milton Keynes Donsa. Spursi su u triler-susretu pred 16.

27.7.2011.
14:02

Bio je to još jedan veliki nastup Nike Kranjčara, ovoga puta u Denbighu, velškom gradiću koji je imao priliku svjedočiti majstorstvu ponajboljeg nogometaša Hrvatske. Niko je u 5:3 pobjedi protiv Donsa dvaput asistirao Romanu Pavljučenku, za prva dva gola, a u 82. minuti je zabio takvu ljepoticu s trideset metara da su gledatelji na stadionu poustajali i ovacijama nagradili potez hrvatskog majstora.

Zapljeskao je i Harry Redknapp, kao i svi igrači Spursa, ali bojimo se da niti ovaj potez, pa ni odlična partija našeg igrača, neće puno promijeniti 'shvaćanje nogometa' prljavog Harryja.

Pobjedu Spursa potvrdio je 17-godišnji napadač Spursa, Harry Kane, s dva gola. Kranjčar je odigrao cijelu utakmicu, Vedran Ćorluka je zamijenjen deset minuta prije kraja, a Luka Modrić nije konkurirao za ovaj susret.